Image Alt

Bais

BAIS;

Bais olarak, 2009’dan bu yana, tüm operasyonlarımız için odak noktamız çıkış noktasından varış noktasına kadar maliyet ve zamandan tasarruf sağlayabileceğimiz en güvenilir ve en pratik çözümleri sunmaktır.

Since 2009, As Bais, our focus for all our operations is to offer the most reliable and practical solutions that we can save cost and time from the point of departure to the destination.

BAIS

Dökme Yük ve Genel Kargo Taşımacılığı

Modern ekipmanlar ve uygun ekipmanlar ile 70.000 DWT'luk dökme yük gemilerine kadar hizmet verilmektedir. Limanda gübre, mısır, buğday, kepek, soya fasulyesi vb. tahıl ürünleri olan dökme yükler ile boru, rulo saç, demir, paletli, big bag'li, sling bag'li vb. genel yükler elleçlenmektedir.

Logistics

BaisGlobal

BAIS

Parsiyel Eşya Taşımacılığı

  • Parsiyel eşya taşıma genel olarak denizyolu ile ithalat ve ihracatta uygulanan özel bir dağıtım sistemidir. ​
  • Parsiyel eşya taşımacılığı sistemimizde, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına hıza ve maliyet avantajına önem veriyoruz​
  • Parsiyel lojistik hizmetimizi sunmak üzere her geçen gün geliştirdiğimiz hizmet ağımızda başta İstanbul olmak üzere İzmit, Gemlik, İzmir ve Mersin Limanlarından ithalat ve ihracat parsiyel servislerimiz bulunmaktadır. ​
  • Bir çok alanda ve serviste parsiyel taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz.​

Logistics

BaisGlobal